droga do sukcesu

Żyjesz tak, jak inwestujesz w siebie… „Jeżeli nie masz czasu na osiąganie własnych celów – pracujesz nad osiągnięciem celów innych ludzi…”

zwariowali? Maj 21, 2009

Filed under: inne — elemiah @ 5:35 pm

piatkaTa firma coraz bardziej mi imponuje. Zobaczcie co teraz wymyślili:

Jeżeli jeszcze nie dotarło do Ciebie, czym właściwie jest ta szalona eksplozja hojności Złotych Myśli, to…

…wyobraź sobie, że na tak szaloną promocję wpadł jeden z banków. Żeby było Ci łatwiej, wyobraź sobie, że jesteś w swoim banku. Zwabili Cię 10% lokatą, która będzie pomnażała Twoje pieniądze. Gdy już jesteś w środku, zaczyna się, identyczne jak w przypadku Złotych Myśli, promocyjne  szaleństwo.

Wchodzisz do budynku (powiedzmy, że chcesz zainwestować 10 000 złotych), a pracownik banku na wejściu wkłada Ci do kieszeni 100 złotych.  Patrzysz na niego podejrzliwie, prosisz kogoś z kolejki, żeby Cię uszczypnął, następnie, gdy to nie działa, prosisz jakąś staruszkę, żeby Cię spoliczkowała. Po całym banku rozchodzi się trzask… w Twoim kierunku idzie ochroniarz. OK, w to możesz jeszcze uwierzyć.

Przestańcie opowiadać bajki!Złote Punkty

Myślisz: taka promocja może mieć miejsce. Ale to nie koniec niespodzianek, gdy wpłacasz te
10 tysięcy i chcesz odejść od kasy, słyszysz, że ktoś za Tobą biegnie i krzyczy: pana 5 tysięcy złotych, zostawił pan 5 tysięcy! Jeżeli Twoja wyobraźnia nie jest jeszcze zainfekowana pytaniem – co oni wymyślili? – to potrafisz zobaczyć cały ten tłum: ochroniarz, pani sekretarka, kasjerka i dyrektor banku. Prawdopodobnie mówisz sobie teraz w duchu: przestańcie opowiadać bajki.

Rozumiem Cię, dlatego mogę powiedzieć Ci, że tylko jeden szczegół nie zgadza się w tej historyjce: nie jesteśmy bankiem. Cała reszta dzieje się tu i teraz (oczywiście poza liczbami, chyba że planujesz zainwestować 10 tysięcy w wiedzę).

Czytaj dalej, a dowiesz się, co jeszcze zyskasz oraz…
Dlaczego przez 2 tygodnie zamordujemy marketing?

1. Po pierwsze – chcemy sprzedać jak najwięcej książek i rozdać jak najwięcej pieniędzy w ciągu dwóch tygodni i we właściwy sposób podziękować Ci za to, że pomagasz nam osiągnąć ten wynik. Wspierasz nasz, rejestrując się w Złotym Klubie, my w ciągu minuty wysyłamy Ci 5 złotych w postaci 500 Złotych Punktów, które możesz zainwestować w wiedzę. Jeżeli pomoże nam ponad 100 tysięcy niezarejestrowanych do tej pory użytkowników, uda nam się historyczna inwestycja ponad PÓŁ MILIONA złotych w rozwój naszych Czytelników.

2. Po drugie – udowodnimy, że tradycyjny marketing umarł. W świecie tak przekombinowanym  i tak znudzonym zwykłymi promocjami dajemy Ci propozycję, w której razem (Ty i my) mamy tak dużo frajdy ze zdobywania wiedzy o sukcesie i dzielenia się nią, w taki sposób, że wszyscy na tym korzystają. W identycznym stopniu cieszymy się z zysku (Ty i my), bo nasz zysk oznacza dla Ciebie, w każdym wypadku, gwarancję 50% zwrotu z inwestycji.

Brian Tracy3. Po trzecie – oprócz tych wszystkich finansowych atrakcji, dodatkowo inwestujesz w swoją wiedzę. Słyszałem, jak na jednym z seminariów Brian Tracy powiedział, że wiedza jest jedyną inwestycją, której nikt nigdy Ci nie odbierze. A mówiąc od siebie, tylko inwestowanie w wiedzę jest w całości bezpieczną lokatą.
Jeszcze nikt nigdy nie dał Ci takiej szansy na zdobycie wiedzy na tak atrakcyjnych warunkach.

Te dwa majowe tygodnie to tak właściwie szansa na to, żeby wyrobić w sobie nawyk stałego inwestowania w wiedzę. Wychodzi na to, że maj podzieli ludzi na tych, którzy mają, i tych, którzy nie mają szansy na 50% lokatę w wiedzę. Ty masz taką szansę.

Zacznij działać od razu. Przejrzyj nasze publikacje, bestsellery, najlepiej oceniane i polecane przez Czytelników książki. Zainwestuj w siebie, a otrzymasz połowę zainwestowanej kwoty od razu z powrotem – na dalszą inwestycję w wiedzę. Polecamy szczególnie atrakcyjne PAKIETY KSIĄŻEK. Na nich zyskasz najwięcej. Zobacz, taka okazja się już nie powtórzy.”

Reklamy
 

One Response to “zwariowali?”

  1. jofu Says:

    Witaj….dawno mnie tu nie było ,ale często o tobie myślę,napisz mi co z Twoim tatą….Mam nadzieję….POzdrawiam-Jola


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s