droga do sukcesu

Żyjesz tak, jak inwestujesz w siebie… „Jeżeli nie masz czasu na osiąganie własnych celów – pracujesz nad osiągnięciem celów innych ludzi…”

Metoda na spełnianie marzeń Październik 29, 2008

Filed under: cele,inspiracja,motywacja — elemiah @ 9:35 am

Dziś dostałam e mailem ciekawą poradę od Sylwestra Kalinowskiego:

„Kup sobie gruby notatnik. Wybierz egzemplarz drogi, obłożony skórą i z możliwością dodawania kartek w dowolnym miejscu. Notatnik musi być nie tylko użyteczny. Musi być też na tyle ładny, byś z dumą trzymał go na biurku, byś z przyjemnością do niego zaglądał. Nie możesz mieć możliwości wmówienia sobie, że nie pasuje do wystroju i dlatego trzymasz go w szufladzie. Wydaje Ci się to śmieszne? Jeśli tak, to trzymaj go w szufladzie i przekonaj się, jak często będziesz do niego zaglądał. Kup sobie jeszcze takie małe, kolorowe plakietki do oddzielania wpisów w twoim notatniku.

Każdy cel, którego nie osiągniesz w całości danego dnia, zapisuj w notatniku. Nigdy nie zapisuj dwóch różnych celów na jednej kartce, a tym bardziej na jednej stronie. Musisz mieć możliwość usunięcia osiągniętych celów z notatnika tak, aby Ci nie zaprzątały więcej głowy. Zawsze, gdy przyjdzie Ci do głowy chociażby najmniejszy szczegół związany z danym celem, zapisz go. W razie potrzeby dodawaj nowe kartki.”

P.S. Poznaj kobiecą stronę rozwoju. Wejdź na drogadosukcesu.pl

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s