droga do sukcesu

Żyjesz tak, jak inwestujesz w siebie… „Jeżeli nie masz czasu na osiąganie własnych celów – pracujesz nad osiągnięciem celów innych ludzi…”

Jan od Boga – największy uzdrowiciel od 2000 tys lat? czy prawo sekretu? Wrzesień 16, 2008

Filed under: film,inspiracja,prywatniej — elemiah @ 7:01 am

Wczorajsza „szczerość” pani Doktor zwaliła mnie z nóg, przepłakałam cały dzień. Ale dziś jest nowy dzień –  nie poddam się i nie pozwolę nikomu się poddać. Tu rządzi prawo sekretu – otrzymasz w co wierzysz…

Nie wolno się poddawać i tracić nadziei, prawda?

Przeczytaj Jan od Boga

lub obejrzyj

lub

To nie jest historia ze szczęśliwym zakończeniem. Jednak nadzieja nie może umierać. Warto walczyć?

Nie wiem jeszcze jak pokonam racjonalne poglady mojej rodziny, odleglość, kwestię finansową… Wiem jedno – jestem zdeterminowana… Trzeba spróbować wszystkiego…

P.S. Poznaj kobiecą stronę rozwoju. Wejdź na drogadosukcesu.pl

Reklamy
 

16 Responses to “Jan od Boga – największy uzdrowiciel od 2000 tys lat? czy prawo sekretu?”

 1. kasia Says:

  Bardzo dobre nastawienie i podejście- popieram! Tak trzymaj! Miłośc, siła myśli, wiara w Happy End może zdziałac cuda, ja w to wierzę. Warto walczyc!

  Pozdrawiam cieplutko 🙂

 2. ZM Says:

  To jest okultyzm, to nie pochodzi od prawdziwego Boga.
  Jest tylko jedna prawdziwa droga, przez Jezusa Chrystusa, wysztko inne, jak rozne duchy, entities to sa szatanskie pulapki.
  Zle duchy tez potrafia uzdrowic zeby wprowadzic ludzi w blad, ale to nie sa calkowite uzdrowienia!!!

  Wierz tylko w jednego prawdziwego Boga, Jezusa Chrystusa, Biblia wyraznie oszczega przed takimi uzdrowicielami. Bog sie brzydzi takimi rzeczami i wyraznie potepia takie rzeczy!!!!!!
  Tylko Jezus Chrystus moze cie uzdrowic, a nie zaden JOhn of God, czy ktokolwiek inny. Musisz sie otworzyc na niego, czytaj Biblie, a poznasz prawde, a prawda cie wyzwoli.

  • adam Says:

   smieszne to co piszesz , kto mówił że złe drzewo nie może wydać dobrego owocu i co mówił Jezus kiedy oskarżali go że mocą demonów wygania demony? obrażasz Ducha Świętego przed czym przestrzegał Jezus.

  • adam Says:

   Cytujesz Biblię i odsyłasz do niej pewnie nawet nie wiedząc że to co nazywasz okultyzmem było chlebem powszednim kapłanów żydowskich ,tyle że wróżenie i magia była zarezerwowana wyłącznie dla nich żeby kontrolować i manipulować narodem ,poczytaj co to był hoszen czy inaczej pektorał i do czego służył itd i zainteresuj się magią biblijną bo jak nazwiesz np walkę magów i zsyłanie plag egipskich? rzucanie losów i to co biblia lubi najbardziej ,rzucanie klątw i przekleństw „to czysta magia” otwórz oczy i przejrzyj a potem otwieraj oczy innym.

 3. elemiah Says:

  ZM jak czytam takie komentarze to zaczynam się bać… ale nie duchów a takich osób jak Ty…

 4. QnO Says:

  Wiara czyni cuda. Pytanie tylko w co wierzymy i od kogo ten cud pochodzi. Nikt nie robi statystyk, nie bada ludzi wcześniej uzdrowionych. Czytałem, że ludzie „uzdrowieni” przez osobę pokazywaną swego czasu nawet co tydzień w naszej telewizji umierały w ogromnych męczarniach, dlaczego?… bo moc „uzdrowienia” pochodziła z mało wiarygodnego źródła? Nie potrzebne pielgrzymki do Brazylii itp. aby spotkać się z cudem. W Polsce też się zdarzają, ślepi odzyskują wzrok, głusi słuch, zmarłe dzieci zostają wskrzeszone, tak jak napisane jest w Nowym Testamencie, znam takie przypadki. Żyjemy w wolnym kraju każdy ma prawo do „swojej” wiary i nie musi ukrywać się w jaskiniach przed „Świętym Oficjum”. Wiara na prawdę czyni cuda, pytanie od kogo ona pochodzi. Najważniejsze jest jaki będzie tego ostateczny skutek. Mój „znajomy” modlił się kiedyś do „pana ciemności” o uzdrowienie ojca z nieuleczalnego raka… udało się ale nawet on wie że „pan ciemności” kiedyś się o swoje upomni.

  Życzę więc słusznych decyzji i błogosławionych efektów.

 5. KAZIMIR Says:

  Imię Jezus jest imieniem portorykańskim, a nie hebrajskim w środowisku Żydów takie imę nie istnieje jest tzw. nie czyste. Imię Mesjasza – Chrystusa było i jest Jeszua, tak więc Rabuni czyli Jeszua był nazywany nauczycielem i to jest ok. Myślę że można to przyjąć iż jak żył był fajnym facetem robił dużo pozytywnych rzeczy; leczył, nauczał jak postępować sprawiedliwie itd. Ja do tego gościa Rabina nie mam nic jest OK.

  Kazimir

 6. KAZIMIR Says:

  …a tak na marginesie; jeżeli jak mówią był synem Boga to śmiało my też możemy powiedzięć o sobie że jesteśmy synami i córkami Boga. Można powiedzieć spokojnie o Janie od Boga to samo. Czyny i działalność w oczach ludzi potrzebujących jest OK. i niech tak będzie, a ludzie sceptycy i zawistni zawsze byli. Każdy człowiek powinien kierować się własnym sercem i czynić dobro tak jak Jeszua i Jan od Boga, a świat będzie lepszy. Pozdrawiam Jana Mesjasza naszych czasów z Brazylii.

 7. KAZIMIR Says:

  Ps. Mesjasz oznacza w jezyku hebrajskim wybraniec boży, a w języku greckim Mesjasz oznacza Christos w łacińskim Chrystus. Tak więc każdy może być wybrańcem Boga o ile Bóg tak postanowi, a wybraniec z pokorą przyjmie ten dar i będzie pracował jako jego narzędzie np. Mesjasz- Chrystus – Wybraniec Boga naszych czasów – Jan z Brazylii. Jeszua powiedział nie lękajcie się ja zawsze będę z wami, aż do końca świata i tak właśnie jest. On jest teraz z Janem i nam pomaga.

 8. marika Says:

  chciałam zapytac o swoja babcie potrzebuje pomocy i czy jestescie wstanie mi pomuc

 9. elemiah Says:

  no ale jakiej pomocy potrzebujesz?

 10. Paulina Says:

  chcemy jechac tam z moja chorą siostra. nie wiemy jak to zorganizowac. bardzo prosze o pomoc. nie znamy jezykow obcych czy jedzie tam grupa z polski z polskim tlumaczem?

 11. Beata Says:

  Witam, czy orientujesz się jak można wysłać zdjęcie chorego do JoB? Może znasz angielski i mogłabyś mi pomóc>>
  Pozdrawiam
  Beata

 12. Tomek Says:

  Ze zdjeciami mozna skorzystac z Henriego. Wszystko jest wyjasnione (po angilelsku) na jego stronie. http://www.meetjohnofgod.com/index.htm

 13. MAMA jest w ciezkim stanie nie mówi i nie chodzi lekarze nie daja juz rady czy udziela pan pomocy z odległosci


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s