droga do sukcesu

Żyjesz tak, jak inwestujesz w siebie… „Jeżeli nie masz czasu na osiąganie własnych celów – pracujesz nad osiągnięciem celów innych ludzi…”

Rozwój firmy.. Wrzesień 10, 2008

Filed under: prywatniej,wzbogać się — elemiah @ 12:19 pm

Zrobiłam postepy – choć jeszcze nie przynoszą one profitów (co mnie frustruje ogromnie). Ostatnio interesuję się także rozwojem firmy. Jak już wspominałam czytam Wandę Loskot, zakupiłam i oczywiście przerabiam jej kurs „Dynamiczny rozwój firmy” słucham i czytam wspólny projekt Piotra Majewskiego i Dariusza Świerka „Niewidzialne techniki sprzedaży”, a ostatnio trafiłam na świetny blog Piotra Majewskiego  Internetowy milionerjest też szkolenie o tej samej nazwie w którym się zakochałam, ale mnie nie stać na tą edycję – jeśli jednak kogoś stać gorąco polecam.

Naprawdę ogromnie dużo dowiedziałam się o funkcjonowaniu i marketingu małych firm i to nie od teoretyków, a od ludzi którzy odnieśli ogromny sukces. Tylko, że sama jeszcze nie mam firmy, ale jeśłi ktoś chce pomocy – chętnie pomogę.

O Wandzie Loskot już pisałm a Piotr Majewski chyba nie trzeba przedstawiać – znany jest przede wszystkim z portalu Czas na e-biznes.

P.S. Poznaj kobiecą stronę rozwoju. Wejdź na drogadosukcesu.pl

Reklamy
 

3 Responses to “Rozwój firmy..”

 1. Krzysztof Says:

  Witaj Mario,
  trafiłem na Twojego bloga wpisując do wyszukiwarki „internetowy milioner” Podobnie jak Ty brałem udział w Niewidzialnych Technikach Sprzedaży i teraz wdrażam je w firmie, biorę udział w webcastach Wandy. Chętnie wymienię się z Tobą doświadczeniami.

  Pozdrawiam Krzysztof

  P.S.
  Byłem aktywnym :):):) uczestnikiem pierwszej edycji Internetowego Milionera :):):)

 2. elemiah Says:

  bardzo bardzo się cieszę, że napisałeś. Mama nadzieję, że będziesz mnie częściej odwiedzał. Jeśli pozwolisz popytam o szczegóły w e mailu dobrze?

 3. Krzysztof Says:

  Mario
  Miło mi będzie powymieniać doświadczenia. Jestem podobnie jak Ty z Wrocławia:) Pisz, chętnie pomogę, podpowiem. Czekam na e-maila.

  P.S.
  Widziałem, że specjalizujesz się w ADHD, czy znasz technikę Biofeedback’u


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s