droga do sukcesu

Żyjesz tak, jak inwestujesz w siebie… „Jeżeli nie masz czasu na osiąganie własnych celów – pracujesz nad osiągnięciem celów innych ludzi…”

Myśleć Jak Milionerzy Czerwiec 22, 2008

Myśleć jak Milionerzy – to idea promowana przez Kamila Cebulskiego i wielu współpracujących z nim osób. Ostatnio dużo czasu spędzam czytając jego blog. Jak wszystko, postać Kamila wzbudza wiele kontrowersji. Nie poznałam jeszcze jego działań dokładnie, ale wiem jedno, podziwiam go za aktywność i inicjatywę, a wszelkie niedociągnięcia można poprawić. W końcu uczymy się całe życie, a najwięcej na błędach. W każdym razie sukces Kamil osiągnął na pewno.

Myśleć jak Milionerzy to przede wszystkim cykl konferencji i szkoleń organizowanych już po raz drugi. Nie byłam na zeszłorocznym szkoleniu, nie rozmawiałam też z nikim kto był, dlatego nie wiem jak jest ono wartościowe, ale postanowiłam zapisać się na tegoroczną edycję – 47zł to tak niska cena, że grzechem by było nie skorzystać z okazji. Polecam także innym, trzeba się przekonać osobiście. W końcu najważniejsze jest działanie. Zamówiłam też płytę DVD na której jest 12.5h wykładów z konferencji z 2007r. Już ją dostarczono, dziś zacznę ją oglądać.

Myśleć jak Milionerzy – szkolenia

Czy ktoś był już na zeszłorocznej edycji? Ktoś wybiera się na tegoroczną?

Myśleć jak Milionerzy to także najnowsza książka napisana prze Kamila. Przeczytałam tylko fragment, ale chętnie przeczytam całość, bo wydaje się wartościowa. Oczywiście można się czepiać do stylu i pewności siebie autora – kilka osób ma co do tego zarzuty. Będę tu jednak znów bronić autora: jest młody, popełnia błędy i się uczy… Właściwie to słusznie Kamil jest z siebie dumny…

Pobierz fragment, przeczytaj, napisz swoją opinię. Czekam na Wasze komentarze…

Myśleć jak Milionerzy

Myśleć jak Milionerzy – cała książka

P.S. Poznaj kobiecą stronę rozwoju. Wejdź na drogadosukcesu.pl

Reklamy
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s