droga do sukcesu

Żyjesz tak, jak inwestujesz w siebie… „Jeżeli nie masz czasu na osiąganie własnych celów – pracujesz nad osiągnięciem celów innych ludzi…”

Rok 289 345 – strategia Vonneguta kreatywnie i praktycznie Maj 30, 2008

Filed under: cele,NLP — elemiah @ 9:55 am

Jeśli zapoznałeś się już ze strategią Vonneguta to świetnie, jeśli nie to zachęcam – poczytaj o niej (znajdziesz ją w kategorii NLP). Jest to bardzo skuteczna metoda, jednak jak wszystko co zostaje jedynie w swerze wiedzy i teorii jest mało użyteczna, dlatego zachęcam Cię byś korzystał z niej z praktyce. Nabierz najpierw wprawy, posiądź nową cenną umiejętność – wykonaj to ćwiczenie. Poznałam je na kursie praktyka NLP i dzięki zgodzie prowadzących ten kurs mogę je przekazać także Tobie.

Rok 289 345

Kula ziemska oblana jest WszechOceanem. Jedynym kawałkiem lądu jest wyspa powierzchni dzisiejszego województwa mazowieckiego. Na wyspie żyją potomkowie ludzi, którzy swoim wyglądem przypominają foki. Ich ciała wyglądem przypominają foki. Ich ciała są pokryte futrem, a dolna żuchwa jest silnie wysunięta do przodu, co ułatwia im chwytanie ryb, które są głównym składnikiem ich diety. Tylnie kończyny są zrośnięte, a przenie skrócone. Między palcami znajduje się błona pławna. Porozumiewają się tylko i wyłącznie niewerbalnie. Populacja liczy 2000 osobników płci żeńskiej oraz 500 płci męskiej. Kobiety osiągają dojrzałość płciową w wieku 20 lat, a dożywają średnio ok 80lat. Samce osiągają dojrzałość płciową w wieku wieku 10lat, a dojrzewają średnio ok 30 lat. W ciągu roku okres godowy trwa tylko jedne miesiąc. Zadaniem mężczyzn jest zapłodnić jak najwięcej kobiet. Ze względu na dostatek pożywienia i brak jakichkolwiek wrogów naturalnych populacja rozwija się nadzwyczaj szybko. Czas jej upływa tylko i wyłącznie na zdobywaniu pożywienia i wylegiwaniu się na piaszczystych brzegach wyspy.

Rok 200 000

Rok 150 000

Rok 100 000

Rok 50 000

Rok 40 000

Rok 30 000

Rok 20 000

Rok 10 000

Rok 5000

Rok 3000

Rok 2500

Rok 2200

Rok2050

Rok 1010

Jak do tego doszło?

Domyślam się, że masz mało czasu i tysiące spraw na głowie. Jenak nigdy nie żałuj czasu ani wysiłku na rozwój samego siebie. Zachęcam Cię jeszcze raz byś zrobił to ćwiczenie, zgodnie ze strategią Vonneguta oczywiście (od końca do początku) i podzielił się Twoją wersją z innymi (pozostaw komentarz) Aby wspomóc Twoją motywację wewnętrzną i uzupełnić ją o motywację zewnętrzną dostaniesz ode mnie mp3 ze znakomitym treningiem umysłu, który pomoże Ci zwiększyć pewność siebie. (podaj swój e mail)


P.S. Poznaj kobiecą stronę rozwoju. Wejdź na drogadosukcesu.pl

Reklamy
 

3 Responses to “Rok 289 345 – strategia Vonneguta kreatywnie i praktycznie”

  1. Aga Says:

    Mozna prosic o mp3?:)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s